Stabilizacja posadzek

Stabilizujemy posadzki przemysłowe metodą iniekcyjną -usuwamy problem klawiszujących płyt betonowych.

(Najczęstszą przyczyną klawiszujących płyt betonowych na krawędziach dylatacji jest osiadanie podłoża gruntowego, ponadto często pojawia się zjawisko curlingu, tj. paczenia się posadzki związane z nierównomiernym skurczem górnej i dolnej części płyty betonowej).  Zjawisko to występuje głównie w początkowym okresie o wylaniu betonu. Iniekcje ciśnieniowe posadzki są najlepszym rozwiązaniem tych problemów.

Klawiszowanie płyt betonowych powoduje istotne utrudnienia dla funkcjonowania posadzki. Podnoszenie się krawędzi płyt na stykach dylatacji powoduje pogorszenie komfortu przejazdu, niszczenia ogumienia oraz zawieszenia wózków widłowych oraz paletowych. Czasami zmusza to do zmniejszenia prędkości przejazdu, dlatego zwlekanie z naprawą tych miejsc może spowodować w konsekwencji obłamanie i zapadnięcie się nadproży płyt betonowych, które są trudne i kosztowne do naprawienia.

Nasze usługi świadczymy przy zastosowaniu technologii Brutt-Saver – prętów ze stali nierdzewnej oraz technologii Mikropale. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku Polskim oraz zagranicznym.