Aktualności

14 lutego 2022

Nowy produkt Naszego Partnera Fortemix Fortelock BUSINESS

Nowy produkt Naszego Partnera Fortemix Fortelock BUSINESS
W naszej ofercie brakowało Wam designowych produktów przeznaczonych przede wszystkim do pomieszczeń komercyjnych? Jeżeli tak, to informujemy, że specjalnie dla Was przygotowaliśmy nowy rodzaj płytek Business.
Mowa tu o unikalnym połączeniu naszych płytek Fortelock z czołowymi produktami światowych wytwórców mocno obciążonych podłóg winylowych. Ta kombinacja łączy w sobie zalety obu rozwiązań.
Płytki są wyposażone w specjalnie zaprojektowany, opatentowany system zamków ZeroGap, który gwarantuje minimalną przepuszczalność wody i chroni przed przenikaniem zanieczyszczeń. Zamek gwarantuje jednocześnie to, że płytki łatwo i mocno łączą się ze sobą tworząc kompaktową całość, która doskonale wkomponuje się do każdego wnętrza.
FORTELOCK BUSINESS
Minimalna przepuszczalność wody dzięki opatentowanemu zamkowi ZeroGap
Szybkie układanie bez konieczności przestojów w pracy
Szeroki wybór wzorów i spoin
W przypadku uszkodzenia można wymienić tylko uszkodzoną część
Płytki ECO są produkowane z mieszaniny surowców pochodzących z recyklingu. W ten sposób przyczyniamy się do ochrony przyrody.
Gwarancja nawet do 12 lat
Te podłogi doskonale nadają się do pomieszczeń komercyjnych, jak również do lokali gastronomicznych albo handlowych, biur i innych większych i mniejszych zakładów pracy.

Zapraszamy do kontaktu

Więcej informacji:
tel.792033288
tel.790529651

 

Aktualności , , ,